5 otwierających oczy i ujawniających iluzje marketingu internetowego otwarcie ujawnione i obnażone

Sama myśl o możliwości zarabiania pieniędzy z domu w Internecie wystarczy, aby każdy, kto jest gotowy zrezygnować z dojazdów do ślepego zaułka lub niespełniającej oczekiwań pracy, chciał spróbować. Dlaczego nie? Co masz do stracenia?

visit https://www.efototapeta.eu/

Ale poczekaj chwilę, to coś więcej niż tylko podłączenie komputera, naciśnięcie kilku przycisków i obserwowanie, jak Twoje konto bankowe zapełnia się gotówką. W rzeczywistości jest o wiele więcej niż to. Wyobraź sobie, ilu ludzi zostałoby milionerami, gdyby to było takie proste.

Ok. Skąd więc wziął się pomysł sugerujący, że zarabianie pieniędzy na marketingu internetowym jest tak łatwe i dlaczego ludzie ponoszą porażkę w wyniku tych złudzeń wielkości?

Od razu na myśl przychodzą dwaj winowajcy, którzy podsycają te szkodliwe przekonania:

1. Fałszywe obietnice i propaganda sprzedażowa
2. Fałszywe oczekiwania i nierealistyczne myślenie

Skupmy się więc na 6 złudzeniach związanych z marketingiem internetowym, które powodują, że ludzie odnoszą porażkę online:

Iluzja nr 1: Zarabianie w Internecie jest ŁATWE. Jest to jedno z kluczowych złudzeń, które ostatecznie kosztują ludzi czas, pieniądze i ich zdrowie psychiczne.

Pewnie, że marketing internetowy jest łatwy, jeśli:

A. Masz już doświadczenie biznesowe
B. Zrozum, jak zarządzać projektami aż do ich ukończenia
C. Mieć doświadczenie w sprzedaży i marketingu bezpośrednim
D. Wiedzieć, jak zbudować lejek sprzedażowy i rozwijać relacje z konsumentami.

Prawda jest taka, że większość ludzi, którzy próbują zmoczyć stopy w Internecie, nie ma pojęcia o żadnym z elementów, o których właśnie wspomniałem. Prawdopodobieństwo sukcesu… zero.

Iluzja nr 2: Nie musisz nic robić. Oto pytanie do rozważenia: „Ilu znasz leniwych, odnoszących sukcesy przedsiębiorców?” Jeśli poświęcisz chwilę na zbadanie niektórych z największych nazwisk w przestrzeni marketingu internetowego, odkryjesz, ile pracy wkładają w rozwój swojej firmy tam, gdzie jest dzisiaj.

Większość tego, co ludzie widzą dzisiaj, jest końcowym rezultatem długich, ciężkich lat potu i wytrwałości. Jedyni ludzie, którzy bardzo wcześnie doświadczają niewiarygodnego poziomu sukcesu, mają wiedzę na temat wyżej wymienionych obszarów wymienionych pod złudzeniem nr 1. Budowanie biznesu internetowego wymaga pracy, co oznacza, że musisz wkładać konsekwentny wysiłek. Bez tiki, bez koszuli.

Złudzenie nr 3: bezpłatny ruch za pomocą przycisku. To stwierdzenie jest tak sprzeczne, jak się wydaje. Przede wszystkim nie ma czegoś takiego jak darmowe online. Kiedyś myślałem, że istnieje i ten rodzaj myślenia był dla mnie jedną z największych przeszkód do pokonania.

Aby wyjaśnić to trochę dalej, myślałem, że dopóki nie wyciągam z kieszeni żadnych pieniędzy, aby coś się wydarzyło… to jest za darmo. Bardzo się myliłem i oto dlaczego:

Każda czynność, którą wykonujesz online, będzie Cię kosztować pod względem zainwestowanego czasu lub pieniędzy. Jeśli zdecydujesz się nie płacić komuś innemu za zrobienie czegoś, będziesz musiał zainwestować czas, aby to osiągnąć. Ile wart jest Twój czas? Ile teraz zarabiasz w swojej pracy na godzinę? Zrozumieć?

Iluzja nr 4: Marketing internetowy jest nasycony. Kiedy weźmiesz pod uwagę ogromną liczbę stron internetowych konkurujących na różnych niszowych rynkach online, bardzo łatwo jest pomyśleć, że Twoja szansa Cię ominęła. Przede wszystkim musisz zrozumieć, jak działają wyszukiwarki i do czego służy ich oprogramowanie.

Istnieją różne poziomy wyszukiwania, które można przeprowadzić, aby dokładnie rozszyfrować, jak duża jest konkurencja w określonej niszy i czy masz szansę skutecznie konkurować. Mówiąc wprost, nazywa się to badaniem konkurencyjnym i czymś, na co większość ludzi nigdy nie poświęca czasu.

Prawda jest taka, że możliwości jest tak dużo, że popyt faktycznie przewyższa podaż.

Złudzenie nr 5: Nikt tak naprawdę nie zarabia pieniędzy, o które prosi w Internecie. Ten mit może łatwo spowodować, że ktoś rozwinie autodestrukcyjną postawę. Z takim myśleniem bardzo łatwo jest odmówić sobie korzystania ze swojego potencjału.

Kiedy spojrzysz na odnoszących sukcesy marketingowców internetowych, takich jak: Mike Filsaime, Stephen Pierce, John Reese, Frank Kern, Stone Evans i inni marketerzy tego kalibru, przekonasz się, że ich sukces jest udokumentowany. Ekscytujące jest to, że te osoby stanowią ledwie 0,01% sukcesu, który jest dla Ciebie dostępny.

Kluczem do osiągnięcia poziomu sukcesu i ekspozycji, którym się cieszą, jest rozwinięcie biznesowej perspektywy marketingu internetowego. Dla tych ludzi marketing internetowy nie był „jakiś hobby”. Przyjęli poważne podejście biznesowe i pilnie pracowali nad wdrożeniem niezbędnych kroków w celu osiągnięcia pożądanego rezultatu.